Цензор.НЕТ

26.04.19 08:44

Скасування електронного декларування для чиновників матиме серйозні наслідки, зокрема і для безвізу з ЄС, - Лінкявічюс

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс застеріг, що можливе скасування в Україні електронного декларування для чиновників, про що поки лише ходять чутки, матиме серйозні наслідки, зокрема для безвізового режиму з ЄС.

Скасування електронного декларування для чиновників матиме серйозні наслідки, зокрема і для безвізу з ЄС, - Лінкявічюс

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це він повідомив в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" у четвер увечері.

Лінкявічюс зазначив, що обговорював, зокрема, це питання під час своїх зустрічей з новообраним президентом України Володимиром Зеленським та чинним президентом Петром Порошенком.

"Обговорювали чутки, що нібито Конституційний суд може переглянути питання про електронні декларації. Це було б великою шкодою для України, одразу скажу, одним з наслідків був би безвізовий режим, я насмілюся сказати так прямо", - наголосив Лінкявічюс.

Як повідомила прес-служба Зеленського, під час зустрічі в четвер з Лінкявічюсом новообраний президент повідомив, що його командою розроблено законопроект щодо відновлення відповідальності за незаконне збагачення.

Наприкінці лютого Конституційний суд України за конституційним поданням 59 народних депутатів України визнав неконституційною ст.368-2 КК про незаконне збагачення, оскільки її положення не відповідають принципам верховенства права і презумпції невинуватості.

Таке рішення викликало стурбованість МВФ, посольств США та Великої Британії.

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект, який мав відновити цю статтю в іншій редакції. Зі свого боку, народні депутати подали понад 10 альтернативних ініціатив.

Наприкінці березня 2019 року на базі парламентського комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності створили робочу групу, яка мала підготувати узгоджену редакцію статті про незаконне збагачення.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики