Цензор.НЕТ

26.04.19 09:22

Рішення РФ видавати паспорти жителям ОРДЛО може підірвати зусилля з врегулювання конфлікту на Донбасі, - ОБСЄ

Коментуючи указ президента РФ Володимира Путіна про видачу російських паспортів жителям тимчасово окупованих територій Донбасу, в ОБСЄ закликали сторони конфлікту "утриматися від односторонніх заходів" і разом продовжити шукати шлях до повного виконання Мінських угод.

Рішення президента РФ Володимира Путіна спростити процедуру видачі паспортів жителям тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей може підірвати зусилля з врегулювання конфлікту на Донбасі, йдеться в заяві ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Гордон.

"Словацьке керівництво (Словаччина головує в ОБСЄ у 2019 році, – ред.) уважає, що цей односторонній крок може підірвати зусилля з мирного врегулювання кризи в Україні та навколо неї, і закликає всі держави-учасники до відданості принципам і завданням ОБСЄ. Головування закликає всі сторони утриматися від односторонніх заходів і разом продовжити пошук шляхів для повного втілення Мінських угод", – ідеться в заяві.

ОБСЄ також закликала до припинення вогню на Донбасі та підтримки роботи своєї спеціальної моніторингової місії в Україні.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики