Цензор.НЕТ

26.04.19 09:40

Юрист Коломойського Богдан про можливе призначення главою АП: "Я не зможу відмовити Зеленському, якщо він мені запропонує цю посаду"

Юрист олігарха Ігоря Коломойського Андрій Богдан вважає, що у переможця президентських виборів поки немає рішень щодо багатьох кадрових питань.

Юрист Коломойського Богдан про можливе призначення главою АП: "Я не зможу відмовити Зеленському, якщо він мені запропонує цю посаду"

Про це Богдан сказав в інтерв'ю "Українській правді" та "НВ", повідомляє "Цензор.НЕТ".

Він зазначив, що Зеленський поки "обіцянки не порушив" і "не роздає посади до того моменту, поки не стане президентом".

На запитання, чи означає це, що про конкретні кадрові призначення можна буде говорити вже після інавгурації, юрист сказав: "Думаю, в його голові вже є якась структура. Він багато спілкується з людьми, ми з ним багато спілкуємося. Одні люди нам подобаються, інші - ні".

Богдан назвав це "звичайним кадровим процесом".

Він також запевнив, що поки не отримував пропозицію очолити Адміністрацію майбутнього президента. "Я не зможу йому (Зеленському. - Ред.) відмовити, якщо він мені запропонує цю посаду", - зазначив соратник переможця виборів.

Раніше журналісти з'ясували, що адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан працює в штабі кандидата в президенти Володимира Зеленського. Сам Зеленський стверджує, що в його команді працюють охорона та юрист олігарха Ігоря Коломойського, тому що у них контракт.

Зазначимо, що кілька членів команди Зеленського виступили за перенесення Адміністрації Президента з вулиці Банкової в інше місце, оскільки такий крок стане "символом нового мислення".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики