Цензор.НЕТ

26.04.19 10:25

Порошенко подякував друзям України за жорстку позицію на засіданні Радбезу ООН щодо дій Путіна

Чинний Президент України Петро Порошенко привітав потужну демонстрацію єдності та солідарності з Україною під час засідання Радбезу ООН, невідкладно скликаного у зв'язку з "паспортизацією" РФ окупованого Донбасу.

Порошенко подякував друзям України за жорстку позицію на засіданні Радбезу ООН щодо дій Путіна

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вітаю потужну демонстрацію єдності і солідарності з Україною під час засідання Ради Безпеки ООН, невідкладно скликаного нами сьогодні у зв’язку з російською паспортизацією українського Донбасу", - написав він.

Порошенко висловив вдячність усім друзям України, передусім США, а також Німеччині та Франції як партнерам по Нормандському формату, заяві групи ЄС8 перед засіданням, за "чітку позицію і однозначну оцінку щодо незаконності та провокаційної сутності відповідного рішення РФ щодо роздачі паспортів".

"Це рішення не є гуманітарним, як викручується російська пропаганда, адже сама Москва і створює нелюдські умови для життя наших громадян під окупацією.

Рішення про паспортизацію не має нічого спільного з мирним процесом! Воно суперечить Мінським домовленостям - і за буквою, і за духом! Воно спрямоване на легалізацію присутності російських військ на окупованій частині нашої держави.

Не допустимо такого сценарію! Найбільш дієвий спосіб протидії - подальше посилення секторальних та економічних санкцій проти Росії та розгортання миротворчої місії на окупованому Донбасі під мандатом ООН", - зазначив Президент.

"Донбас - це Україна, а мешканці Донбасу - українці. Переможемо лише разом!" - додав Порошенко.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Порошенко подякував друзям України за жорстку позицію на засіданні Радбезу ООН щодо дій Путіна 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики