Цензор.НЕТ

26.04.19 10:45

Южненський "Хімік" став чемпіоном України з баскетболу

Южненський "Хімік" переміг Київ-Баскет у третьому поспіль матчі фінальної серії плей-оф Суперліги і завоював чемпіонство.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Sportarena, команда з Одеської області завоювала золоті медалі чемпіонату України на гостьовому паркеті, у вирішальній дуелі перемігши з рахунком 79:73.

Кияни впевнено вели в рахунку після першої половини, але за останні дві чверті гості зуміли нівелювати відрив і перемогти.

"Хімік" закрив серію трьома матчами, в першому перемігши з відривом в 3 очки, а в другій грі і зовсім лише в овертаймі.

Це третє чемпіонство южненський команди в історії. Раніше "Хімік" перемагав у сезонах 2014/15 і 2016/16, а також двічі вигравав срібні медалі, і 6 разів ставав бронзовим призером.

У серії за третє місце Суперліги б'ються Дніпро і Запоріжжя. Рахунок в серії - 1:1.