Цензор.НЕТ

26.04.19 15:05

Посилення НАБУ і перезапуск НАЗК і САП: у Зеленського розповіли про плани щодо антикорупційних органів

Команда Володимира Зеленського має намір перезапустити Національне агентство з питань запобігання корупції і подумує про перезапуск керівництва САП.

Посилення НАБУ і перезапуск НАЗК і САП: у Зеленського розповіли про плани щодо антикорупційних органів

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила член команди, експертка з антикорупційної політики та діджитал-рішень для держави Галина Янченко на своїй сторінці в Facebook.

"Щодо НАБУ з першоджерел. Інформація, яка сьогодні оприлюднена і тиражується окремими "громадськими активістами" щодо позиції Команди Зеленського по НАБУ не відповідає дійсності. На сьогоднішній день, деталізований план дій в частині антикорупційної політики перебуває на етапі фіналізації. В Команді Зеленського є однозначна згода щодо потреби перезапуску Національного агенства з питань запобігання корупції (НАЗК). Йде дуже серйозна дискусія щодо перезапуску керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Те, що стосується НАБУ - більша частина команди вважає за необхідне підтримати та підсилити НАБУ інституційно. На цих позиціях також стою я особисто", - написала вона.

Більше того, за словами Янченко, в плані на перші 100 днів майбутнього Президента обговорюється ініціатива щодо надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку, яке тривалий час адвокатує експертне середовище.

Посилення НАБУ і перезапуск НАЗК і САП: у Зеленського розповіли про плани щодо антикорупційних органів 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики