Цензор.НЕТ

26.04.19 16:58

Балуха тримають у штрафному ізоляторі в РФ вже понад три тижні

Український політв'язень Володимир Балух більш як три тижні перебуває в штрафному ізоляторі колонії міста Торжок Тверської області. Йому не передають посилки, а родичам не повідомляють про терміни утримання в ШІЗО.

Балуха тримають у штрафному ізоляторі в РФ вже понад три тижні

Про це інформує "Кримська правозахисна група" з посиланням на сестру Балуха Надію, передає Цензор.НЕТ.

"Українського політичного в'язня Володимира Балуха досі не випустили з ШІЗО ІК-4 м. Торжок Тверської області. Про це стало відомо після того, як його сестра Надія 24 квітня 2019 року зв'язалася з працівниками колонії. Там жінці повідомили, що відправлена ​​нею 16 квітня поштою посилка досі не передана Балуху, бо він у штрафному ізоляторі. На запитання сестри, коли його звідти випустять, сказали, що по телефону такої інформації не дають, але, як правило, вдруге ув’язнених поміщають у ШІЗО на термін від 10 до 14 днів", - ідеться в повідомленні "Кримської правозахисної групи".

Сестра Балуха пояснила, що посилку вона вирішила відправити після того, як у неї не прийняли в колонії передачу з продуктами для брата.

"Я взяла таксі і поїхала на найближчу пошту. Всі 20 кг в ящик не вмістилися, тому я змогла відправити 13,5 кг. Через кілька днів я відправила в колонію ще одну невелику посилку з оливковою олією, милом, шампунем і іншими речами особистої гігієни. Проте 24 квітня ця друга посилка повернулася назад. Її в колонії не прийняли", - розповіла сестра Балуха.

Вона сподівається, що після того, як брата випустять із ШІЗО, можна буде отримати з ним побачення. Надія подякувала всім небайдужим людям, які пишуть Володимиру листи, і просить його не забувати.

Український політв'язень Володимир Балух з 29 березня 2019 року перебуває в ІК-4 г.Торжок Тверської області (ФКУ ІК-4 УФСІН Росії у Тверській області). Володимир Балух своєї згоди на переведення в РФ не давав. Кримська правозахисна група заявила, що етапування Володимира Балуха в РФ порушує ст. 49 IV Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, яка забороняє переміщення жителів окупованих територій на територію країни-окупанта.

Нагадаємо також, 25 січня підконтрольний Росії "Керченський міський суд" відмовив українському активісту Володимиру Балух в умовно-достроковому звільненні.

Раніше підконтрольний Кремлю "Верховний суд" окупованого Криму засудив Балуха до 4 років і 11 місяців колонії і штрафу в розмірі 10 тис. рублів (близько 4 тис.грн) за сукупністю двох кримінальних справ.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики