Цензор.НЕТ

26.04.19 17:32

Заборгованість жителів окупованого Донбасу за воду становить 3,8 млрд грн, - МінТОТ

З 2014 року борг жителів окупованих територій за послуги водопостачання та водовідведення перед комунальним підприємством "Вода Донбасу" становить 3,8 мільярда гривень.

Заборгованість жителів окупованого Донбасу за воду становить 3,8 млрд грн, - МінТОТ

Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, передає Цензор.НЕТ.

"Захоплені території споживають близько 75% від загального обсягу води, що надходить до населених пунктів Донбасу. З 1250 тис. кубометрів, які щодня поставляються на ці території, споживається там близько 950 тис. кубометрів. Частина води взагалі не враховується. З 2014 року борг окупованих територій за водопостачання становить близько 3,8 мільярда гривень", - йдеться в повідомленні відомства.

Там зазначають, що через борги за спожиту воду перед "Водою Донбасу", комунальне підприємство, у свою чергу, збільшило борг за електроенергію. Тому воно поки не може знайти нового постачальника електроенергії.

У міністерстві також наголошують, що критичний стан КП "Вода Донбасу" обумовлено перш за все незаконними діями окупаційної адміністрації РФ і практично відсутністю оплати за воду з окупованої частини Донбасу.

Нагадаємо, 12 квітня бригада компанії "Вода Донбасу" потрапила під обстріл під час виконання ремонтних робіт у районі насосної станції першого підйому поблизу Василівки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики