Цензор.НЕТ

26.04.19 18:59

Росія запропонувала перемістити неякісну нафту на наші склади для якнайшвидшого відновлення транзиту, - "Укртранснафта"

Росія під час проведених у п'ятницю переговорів у Мінську запропонувала перемістити обсяг неякісної нафти на зберігання в систему митних ліцензійних складів АТ "Укртранснафта".

Росія запропонувала перемістити неякісну нафту на наші склади для якнайшвидшого відновлення транзиту, - "Укртранснафта"

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в українській митниці.

"За моїми даними, як тимчасове рішення для швидкого відновлення транзиту винна сторона запропонувала перемістити зіпсований обсяг нафти на зберігання в систему митних ліцензійних складів "Укртранснафти", - сказав співрозмовник агентства.

За його словами, для цього необхідно реєструвати на потужностях "Укртранснафти" митний ліцензійний склад (МЛС) у Бродах, приймати нафту на зберігання і потім під митним контролем випускати її на підмішування в режим експорту зі збереженням допустимих показників якості нафти.

"Необхідно спільно з митним департаментом Мінфіну відпрацювати юридичний механізм переміщення згаданого обсягу неякісної нафти в режим МЛС, відкоригувати квітневі транзитні митні декларації, а також обговорити питання невідкладної реєстрації на потужностях "Укртранснафти" митного ліцензійного складу в Бродах", - пояснив він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики