Цензор.НЕТ

26.04.19 19:46

Зеленський не хоче зустрічатися з Путіним віч-на-віч, планує зустрітися в рамках "нормандського формату", - Кваснєвський

Новообраний президент України Володимир Зеленський не має наміру зустрічатися з російським лідером Володимиром Путіним віч-на-віч - лише в межах "нормандського формату".

Зеленський не хоче зустрічатися з Путіним віч-на-віч, планує зустрітися в рамках "нормандського формату", - Кваснєвський

Про це у п’ятницю у Варшаві під час наyкової конференції на тему "Перспективи зближення України до ЄС" розповів колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Зеленський сказав нам, що не хоче говорити з Путіним сам на сам, а розпочати переговори з ним у рамках "нормандського формату", тобто разом з канцлером Німеччини та президентом Франції. Це – слушне рішення, оскільки такий формат становитиме для нього захисну парасолю, адже зустріч з таким політичним хижаком не була б для нього сприятливою", - заявив Кваснєвський.

Він розповів, що зустрівся із Зеленським за тиждень до другого туру виборів. У зустрічі також брали участь екс-глава МЗС Швеції Карл Більдт, колишній генсек НАТО Андерс фог Расмуссен та екс-президент Європарламенту Пат Кокс.

Кваснєвський також окремо відзначив, що в Україні відбулися чесні та демократичні вибори.

Крім того, Україна у плані оригінальності виборчої кампанії задала тренд, який, на переконання екс-президента, підхоплять інші.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики