Цензор.НЕТ

26.04.19 20:29

В обох палатах Конгресу США засудили рішення Росії про видачу паспортів РФ в ОРДЛО

В обох палатах Конгресу США засудили рішення Росії щодо спрощеної видачі російських паспортів українцям на окупованому Донбасі.

В обох палатах Конгресу США засудили рішення Росії про видачу паспортів РФ в ОРДЛО

З відповідними заявами виступили впливові сенатори та конгресмени США, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на посольство України в США.

Голова комітету з питань збройних сил Сенату, cенатор-республіканець Джим Інхоф: "Ще один зухвалий напад на український суверенітет показує, що Путін не серйозно ставиться до миру. Сполучені Штати повинні продовжити підтримувати Україну і підвищити ціну Росії Путіна за його агресію".

Співголова сенатського укранського кокусу, сенатор-республіканець Роб Портман заявив: "Рішення Росії щодо прискорення надання громадянства мешканцям сходу України є ще однією зухвалою спробою легітимізувати незаконну окупацію цих регіонів Росією. Ці території є частиною України, а не Росії".

Голова Комітету із закордонних справ Палати представників, конгресмен Еліот Енгель заявив: "Я закликаю владу Росії скасувати це провокаційне рішення. Путін повинен визнати суверенітет України та поважати її територіальну цілісність".

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Глава МЗС України Павло Клімкін назвав рішення РФ щодо спрощення видачі паспортів населенню "Л/ДНР" новим етапом окупації Донбасу.

Україна також вже звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики