Цензор.НЕТ

26.04.19 21:58

Кількість загиблих через аварію на шахті в Луганській області зросла до 6

Рятувальники виявили тіла шістьох загиблих. П'ятьох із них вже підняли на поверхню. Під завалами залишаються ще 11 осіб.

Кількість загиблих через аварію на шахті в Луганській області зросла до 6

Про це в ефірі "Громадського" повідомив представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський, інформує Цензор.НЕТ.

"На сьогодні мені відомо, що на поверхню підняли тіла п'ятьох загиблих, а загалом знайшли шість тіл. Зараз тривають гірничо-рятувальні роботи", - сказав він. Таким чином, під завалами залишаються 11 осіб.

За словами Лисянського, на шахті вибухнув газ метан.

"Він призвів до викиду вугілля і породи, що заблокувало гірників. За моєю інформацією, до епіцентру вибуху рятувальники ще не дісталися. Була порушена техніка безпеки - не проводилися роботи, щоб не було скупчення газу метану. Це дуже витратні роботи, таким чином, власник шахти має переключати людей із видобутку вугілля на такі роботи, а власникам шахт це не завжди вигідно, тому що коли шахтарі видобувають вугілля - це їхні гроші, а коли вони займаються охороною праці, то, звичайно, видобутку вугілля менше", - розповів представник омбудсмена.

Нагадаємо, у четвер, 25 квітня на шахті в окупованій частині Луганської області стався вибух.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики