Цензор.НЕТ

26.04.19 22:44

За тиждень зафіксовано 93 анонімні повідомлення про неправдиве замінування, - СБУ

Упродовж останнього тижня правоохоронці зафіксували 93 анонімні неправдиві повідомлення про замінування в різних регіонах України. В основному це "серійні повідомлення".

За тиждень зафіксовано 93 анонімні повідомлення про неправдиве замінування, - СБУ

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Служби безпеки України.

"Останнім часом правоохоронці фіксують справжній шквал анонімних повідомлень з фейковими погрозами терористичного характеру. Аналіз ситуації показує, що така" вибухова активність "пов'язана переважно з розгортанням виборчих процесів у нашій країні", - йдеться в повідомленні.

В СБУ розповіли, що такі повідомлення надходять або по телефону, або через інтернет.

"Переважна більшість цих меседжів носить серійний характер: здійснюється або розсилка листів з однієї електронної адреси, або хвиля дзвінків про замінування надходить упродовж короткого проміжку часу", - заявляють у відомстві.

Також правоохоронці відзначили, що від початку року розкрили 107 таких повідомлень і встановили 94 псевдомінерів.

В СБУ зазначають, що така діяльність "сприяє дестабілізації суспільно-політичної обстановки в країні, провокує виникнення штучної соціальної напруги, невдоволення діяльністю правоохоронних органів і державної влади, породжує ситуацію паніки і страху".

"Негативними наслідками дій "мінерів" є також відволікання правоохоронців на перевірку неправдивої інформації, завдання фінансових збитків державним та комерційним установам у зв'язку з призупиненням їхньої діяльності, перебої в роботі транспорту та інших стратегічно важливих об'єктів", - додали у відомстві.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики