Цензор.НЕТ

26.04.19 23:11

Заступник голови ДФС Кривіцький розповів, що чекає власників неоформлених євроблях

В.о. заступника голови Державної фіскальної служби України, який курирує митний напрямок, Віктор Кривіцький розповів, що буде з тими, хто не встиг або не захотів оформити євробляхи під час пільгового періоду.

Заступник голови ДФС Кривіцький розповів, що чекає власників неоформлених євроблях

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"На момент введення закону було 640 тис. таких неоформлених автомобілів. За нашими даними, з них оформлено 220 тис., десь близько 200 тис. виїхало. У країні залишилося приблизно 260 - 280 тисяч євроблях.

З 24 травня вступають в дію нові санкції за порушення митного законодавства при ввезенні транспортних засобів. За перевищення терміну транзиту або тимчасового ввезення більш ніж на 30 діб, застосовуватиметься штраф у розмірі 170 тис. грн або конфіскація такого автомобіля", - пояснив Кривіцький.

Крім того, в Національну поліцію в автоматичному режимі митницею буде передаватися інформація про термін тимчасового ввезення та транзиту автомобілів і осіб, які їх ввезли, а також про транспортні засоби, що перебувають на території України з порушенням.

Поліцейські тепер мають право зупиняти автомобіль у разі наявності інформації про такі порушення і складати протокол за ст. 212 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Покарання за цією статтею - штраф у розмірі 8,5 тис. грн, а при повторному правопорушенні - 17 тис. грн із позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік.

Повне інтерв'ю Віктора Кривіцького Цензор.НЕТ читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики