Цензор.НЕТ

26.04.19 23:29

У ДФС назвали 3 головні причини зростання на 11,4 млрд грн митних платежів у 1 кварталі

У I кварталі цього року до Державного бюджету України перераховано 92,5 млрд грн (3,4 млрд $ США) митних платежів, що на 14,2%, або на 11,4 млрд грн більше, ніж у I кварталі минулого року.

У ДФС назвали 3 головні причини зростання на 11,4 млрд грн митних платежів у 1 кварталі

Ця цифра вказує на ефективність вжитих у 2019 році заходів щодо протидії незаконному переміщенню товарів через митний кордон України, заявив в інтерв'ю Цензор.НЕТ в.о. заступника голови Державної фіскальної служби України, який відповідає за митний напрям, Віктор Кривіцький.

"По-перше, вживаються додаткові заходи контролю до автотранспортних засобів, які заявлені до переміщення як порожні, а насправді з вантажем. Вони належать до групи ризику, інспектор має вжити додаткові заходи контролю.

По-друге, викриваємо пересорт. Це коли значно дешевші товари "прикриття" - одночасно переміщаються з високоліквідними товарами з набагато вищим рівнем оподаткування. При цьому товарів "прикриття" мало, а декларують їх у більшій кількості, ніж дорогих", - розповів Кривіцький.

Третім напрямком є ​​перевірка наданих для митного оформлення документів шляхом направлення міжнародних запитів до митних органів інших країн на предмет автентичності документів і достовірності наданих відомостей.

"Це робиться для того, щоб з'ясувати реальну ціну, за яку імпортер придбав товар. Тому що іноді ціна знижується імпортером, щоб уникнути сплати належних платежів під час розмитнення", - пояснив чиновник.

Повне інтерв'ю Віктора Кривіцького Цензор.НЕТ читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики