Цензор.НЕТ

26.04.19 23:55

У нас реалізація контрабанди дозволена і вільно існує, - заступник голови ДФС Кривіцький

Сьогодні на території України немає жодного державного органу, представник якого мав би право запитати у підприємця, що продає імпортний товар, яким чином він його завіз у країну і чи пройшов цей товар митне оформлення.

У нас реалізація контрабанди дозволена і вільно існує, - заступник голови ДФС Кривіцький

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів в.о. заступника голови Державної фіскальної служби України, який відповідає за митний напрямок, Віктор Кривіцький.

"Наприклад, дорогий годинник. У більшості магазинів інформації про те, що такий годинник заїхав в Україну, немає зовсім. За документами - якась фізична особа здала годинник на реалізацію. Фізична особа, перетинаючи кордон, начепила два годинники на руку, зверху шубку, і завезла без будь-якого оформлення та сплати платежів до бюджету. А потім передала цей годинник в магазин на реалізацію", - пояснив чиновник.

На думку Кривіцького потрібні такі зміни в законодавстві, щоб митник або працівник податкової міг прийти у магазин і перевірити, чи сплачені митні платежі при ввезенні цих товарів.

"У нас не цивілізовані умови існування економіки, де реалізація контрабанди дозволена і вільно існує. Це необхідно виправляти, і будемо наполягати, щоб за продаж нерозмитненого товару притягували до адміністративної відповідальності і накладали великі штрафи, які набагато перевищують вартість розмитнення", - заявив заступник голови ДФС .

Повне інтерв'ю Віктора Кривіцького Цензор.НЕТ читайте тут.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики