Цензор.НЕТ

27.04.19 12:24

Тимошенко не підтримує ідею перегляду повноважень президента

Лідер партії "Батьківщина" і екс-кандидат у президенти України Юлія Тимошенко висловилася проти запропонованого партією "Самопоміч" закону про президента.

Тимошенко не підтримує ідею перегляду повноважень президента

Тимошенко вважає, що цей закон суперечить Конституції. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook, інформує Цензор.НЕТ.

"Повноваження Президента чітко визначені Конституцією. Треба дати можливість обраному главі держави виконувати свою роботу. Пора наступному Президентові назвати свої кандидатури на посади міністрів оборони і закордонних справ, голови СБУ, всіх, кого він має назвати за Конституцією. А Верховна Рада має дати можливість призначити їх якомога швидше", - вважає Тимошенко.

"До того ж, країні набридли політичні інтриги, перетягування повноважень і спроби змінити правила під час гри. Люди чекають змін в їхньому житті, дій і результатів", - вважає глава "Батьківщини".

Як повідомлялося, в середині квітня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд запропонувала народним депутатам ухвалити закон про президента України. Проект закону передбачає, що президент України вносить подання про призначення міністра оборони України і міністра закордонних справ України за пропозиціями коаліції депутатських фракцій. Законопроект також передбачає, що президент не може вказати в поданні про призначення Верховній Раді України міністра оборони і міністра закордонних справ України іншу кандидатуру, ніж та, яка вказана в пропозиції коаліції депутатських фракцій.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики