Цензор.НЕТ

27.04.19 14:02

"Інформація щодо його арешту відповідає дійсності", - радник бізнесмена Климця

Радник із питань комунікацій президента компанії Olymp Павла Климця Юлія Трестер підтвердила інформацію про його арешт і підкреслила, що хабара він не давав.

"Інформація щодо його арешту відповідає дійсності", - радник бізнесмена Климця

Як передає Цензор.НЕТ, про це вона написала в Фейсбуці.

Трестер зазначила: "Я, як радник з комунікацій Президента компанії OLYMP Павла Климця, маю повідомити таке: сьогодні в новинних стрічках багатьох видань з'явилася інформація про арешт Павла Климця в Москві. Тільки інформація щодо арешту відповідає дійсності. Хабара не було. Працюють адвокати.

З огляду на відносини з сусідньою державою, сім'я Климця утримується від коментарів і просить ЗМІ не вибудовувати жодних версій, це може нашкодити, тому що безпека і життя Павла Климця може бути під загрозою.

Останні роки Павло Климець відходив від справ у компанії, в планах була громадська діяльність заради розвитку економіки України та популяризації таких інструментів залучення інвестицій, як вільні економічні зони і території пріоритетного розвитку".

Як повідомляв Цензор.НЕТ раніше в Москві було заарештовано відомого українського бізнесмена, екс-нардепа від ПР Павла Климця.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики