Цензор.НЕТ

27.04.19 15:06

В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Сходження Благодатного вогню в храмі спостерігали близько 9000 паломників з усього світу. Цього року вогонь вперше привезуть до Києва представники Православної Церкви України.

В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь

Чудо сходження Благодатного вогню цього року відбулося о 14.32 за київським часом, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Під час сходження Благодатного вогню в храмі Гробу Господнього звучали молитви багатьма мовами світу. Після сходження вогонь передав віруючим Патріарх Єрусалимський Феофіл III. Благодатний вогонь в лічені хвилини поширився серед віруючих, які були в храмі, після чого його роздали людям, які чекали назовні.

Напередодні дива сходження вогню Феофіл III зустрів офіційну делегацію Української Православної Церкви, яка прибула за Благодатним вогнем до Єрусалима. "Я дуже радий вітати вас у святому місті Єрусалимі сьогодні. Ми вдячні нашому Господу за те, що він дав нам це благословення - перебувати на Святій Землі і переживати ті ж важливі події Його земного життя, а особливо - Його розп'яття на хресті", - сказав він.

Патріарх Феофіл III напередодні Воскресіння Христового побажав українцям любити один одного і не втрачати надію. "Ми не повинні ніколи втрачати надію. Тому що те, що неможливо для нас - можливо для Господа. Я знаю, дуже важко сказати: любіть ворогів своїх. Але ми повинні любити їх. Немає нічого сильнішого, ніж показати опоненту, що ви його любите. Також ми вітаємо вас із вашим новим політичним лідером", - сказав Патріарх Феофіл III.

Вже сьогодні ввечері українська делегація повернеться до Києва і передасть вогонь у Свято-Михайлівський Золотоверхий собор, де його зустріне предстоятель ПЦУ Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Благодатний вогонь перебуватиме в соборі, де кожен зможе запалити від нього свічку.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики