Цензор.НЕТ

27.04.19 16:01

Зеленський спростував інформацію турецьких ЗМІ про відпочинок на 40-метровій яхті

Прес-служба Володимира Зеленського заявила, що турецькі ЗМІ поширили фейкову інформацію про нібито відпочинок лідера президентських перегонів на великій яхті в Туреччині.

Зеленський спростував інформацію турецьких ЗМІ про відпочинок на 40-метровій яхті

Про це йдеться в заяві, поширеній прес-службою Володимира Зеленського, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Я людина проста. І я за правду. Мені не потрібні яхти і вілли. Я просто хочу два дні побути зі своєю сім'єю і дітьми", - цитує Зеленського його прес-служба.

У заяві наголошується, що в деяких ЗМІ Туреччини, зокрема, у виданні Milliyet з'явилися фейкові новини про новообраного президента України, який нібито має намір відпочивати в Туреччині на яхті довжиною 40 метрів.

"На жаль, створення фейків і поширення недостовірної інформації - одна з хвороб сучасних медіа - не має меж. У тому числі, географічних. Прес-служба Володимира Зеленського офіційно спростовує цю інформацію. І наполягає на спростуванні цієї неправдивої інформації турецькими ЗМІ, зокрема, виданням Milliyet", - підкреслюється в заяві.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, 26 квітня Володимир Зеленський повідомив, що вилітає на 2 дні на відпочинок до Туреччини. "Домовлялися бути відкритими. Так ось. Вилітаємо до Туреччини. Відводжу дітей на щорічний фестиваль "Весело", - написав Зеленський.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики