Цензор.НЕТ

27.04.19 17:02

Роздача паспортів в ОРДЛО обійдеться Росії в 100 млрд рублів, - Путін

Витрати у зв'язку з наданням російського громадянства жителям окупованих районів Донецької та Луганської областей за спрощеною процедурою можуть сягнути 100 мільярдів рублів (1,5 млрд доларів. - Ред.).

Роздача паспортів в ОРДЛО обійдеться Росії в 100 млрд рублів, - Путін

Про це президент Росії Володимир Путін заявив журналістам у Китаї, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Интерфакс".

"Справді, це наступного року і в подальші роки може сягнути цифри близько 100 млрд - не за один рік, а протягом кількох років", - сказав Путін.

За словами російського лідера, ці витрати жодним чином не вплинуть на виплати російським пенсіонерам.

"Це для нас не є чимось критичним, що може поставити під загрозу виконання наших зобов'язань перед російськими пенсіонерами... Такого точно не буде, навіть близько не стоїть", - підкреслив він.

Наразі в Росії триває пенсійна реформа. Вік виходу на пенсію поступово піднімають до 60 років для жінок і 65 років для чоловіків. Згідно з даними Рахункової палати РФ, це дозволить у найближчі 6 років щорічно економити близько 490 млрд рублів (7,6 млрд доларів. - Ред.), повідомляє "Новая газета".

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

У суботу, 27 квітня, Путін заявив, що спрощений порядок отримання російських паспортів може поширитися на всіх жителів України.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики