Цензор.НЕТ

27.04.19 19:44

Загиблий унаслідок теракту в Харкові в 2015 році школяр Данило Дідік сьогодні святкував би 20-річчя

15-річний Данило Дідік, який навчався в школі №11 у Харкові і любив футбол, загинув унаслідок теракту біля Палацу спорту в 2015 році.

Загиблий унаслідок теракту в Харкові в 2015 році школяр Данило Дідік сьогодні святкував би 20-річчя

Про це пише журналіст і письменник Руслан Горовий в публікації на facebook-сторінці "Школі імені дані Дідіка має бути", передає Цензор.НЕТ

"Сьогодні Дані було б двадцять. Можливо, він би ганяв сьогодні у футбол чи пішов із друзями на шашлики, чи взагалі поїхав би кудись у Європу на свята. А чом би й ні? Однак його вбили. Убили адепти "русского мира", бо не хотіли, щоб у нас всіх взагалі були ці можливості. Данька заплатив найвищу ціну за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні. Не забувайте про це. Якою буде Україна, залежить від нас. Запитуйте у себе: що ви зробили, щоб навколо стало гарніше, правильніше, чесніше. Україна - це і про вас особисто. З днем ​​народження, Даню. Дякую тобі, справжній чоловіче.  Вірю, що цього року ми доведемо до логічного фіналу питання надання 11-й школі твого імені. Та й не лише школі. Наглядай за нами, бо ми легко розхитуємося", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що однокласники Данила Дідика ще в 2015 році виступили з пропозицією назвати школу на честь загиблого, але досі цього не сталося.

Загиблий унаслідок теракту в Харкові в 2015 році школяр Данило Дідік сьогодні святкував би 20-річчя 01

Нагадаємо, 22 лютого 2015 року поблизу Палацу спорту в Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції Гідності стався вибух. Унасілідок теракту загинуло двоє людей (зокрема один із координаторів місцевого Євромайдану Ігор Толмачов), було поранено 11 осіб. Згодом ще двоє померли в лікарні. Зокрема, 15-річний школяр Данило Дідік.

За фактом вибуху до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про порушення кримінальної справи за ст. 258 Кримінального кодексу України (теракт).

26 лютого 2015 року в рамках антитерористичних заходів співробітниками Служби безпеки України затримано трьох жителів області за підозрою в здійсненні теракту 22 лютого. Всім трьом оголошено підозру за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України.

22 квітня 2015 року обвинувальний акт було направлено до Фрунзенського райсуду Харкова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики