Цензор.НЕТ

28.04.19 10:52

Росія кидає серйозний виклик контррозвідці США, - директор ФБР Рей

Втручання Росії у виборчий процес в США є серйозною політичною загрозою і викликом для американської контррозвідки.

Росія кидає серйозний виклик контррозвідці США, - директор ФБР Рей

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Свобода", про це директор Федерального бюро розслідувань Сполучених Штатів Крістофер Рей.

Директор ФБР підкреслив, що Кремль, з огляду на присутність російських шпигунів у США й історію операцій з політичного впливу, продовжить адаптувати і вдосконалювати свою тактику.

Водночас газета The New York Times  пише, що високопоставлені чиновники в адміністрації намагаються блокувати, протистояти і послаблювати операції розвідки РФ, але вони, однак скаржаться на відсутність координації на високому рівні.

Видання зазначає, що президент США Трамп приділяє мало уваги попередженням про втручання РФ, оскільки сприймає будь-яку дискусію на цю тему як посягання на законність його перемоги в президентських виборах 2016 року.

Міністр юстиції США Вільям Барр 18 квітня заявив, що розслідування, проведене спеціальним прокурором Робертом Мюллером, виявило докази того, що Росія намагалася втрутитися в президентські вибори в США 2016 року.

Проте, Барр зазначив, що розслідування не виявило доказів того, що президент США Дональд Трамп або члени його кампанії вступали з Росією в змову з метою реалізації втручання у вибори.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики