Цензор.НЕТ

28.04.19 11:41

Дострокові парламентські вибори стартували в Іспанії

Понад 60 тисяч виборчих дільниць на дострокових парламентських виборах відкрилися в неділю, 28 квітня, в Іспанії.

Дострокові парламентські вибори стартували в Іспанії

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

У нинішніх виборах зможуть взяти участь майже 37 млн іспанців, які мають право голосу. Зазначається, що жінок серед них більше, ніж чоловіків - 17,9 млн проти 16,8 млн. Вперше виборчим правом зможуть скористатися 1,1 млн молодих людей. Крім того, відповідно до нового закону про вибори в голосуванні вперше зможуть взяти участь 100 тис. людей з психічними відхиленнями.

На нинішніх виборах буде обрано новий склад 350-місцевого Конгресу депутатів (нижньої палати парламенту) і 208 представників 266-місцевого Сенату (верхньої палати парламенту). Термін повноважень обраних представників обчислюється чотирма роками.

Виборчі дільниці відкриються о 09:00 за місцевим часом і працюватимуть до 20:00. 

Рішення про проведення дострокових виборів булоухвалено після того, як в середині лютого іспанський парламент відмовився схвалити бюджетний план на 2019 рік, запропонований урядом соціаліста Педро Санчеса.

Ці вибори стануть четвертими в Іспанії за останні три роки.

Суперниками соціалістів на цих виборах виступають ліберальна Громадянська партія, ліва партія "Подемос" і ультраправа партія "Вокс", але основним конкурентом є правоцентристська Народна партія.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики