Цензор.НЕТ

28.04.19 16:10

У стартовому матчі чемпіонату світу з хокею Україна поступилася Японії

У стартовій грі чемпіонату світу з хокею в дивізіоні IB, який відбувається в Естонії, збірна України програла збірній Японії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Sportarena, українці пропустили першими вже на п'ятій хвилині матчу зусиллями Хірано, після чого вже через кілька хвилин Віталій Лялька зрівняв рахунок. Однак, перший період залишився за японцями - відзначився Сато.

У другому періоді японці збільшили відрив над Україною до двох шайб після точного кидка Саїто, але Філіп Пангелов-Юлдашев знову швидко скоротив відставання.

Однак, так знову зрівняти рахунок українцям не вдалося, не кажучи вже про те, щоб повести в рахунку. Третій період залишився без закинутих шайб.

Команді Олександра Савицького не вдалося стартувати з перемоги, хоч японці  і не почувалися комфортно протягом гри.

Наступний матч збірна України проведе вже завтра проти збірної Польщі.

Україна - Японія 2: 3 (1: 2, 1: 1, 0: 0)

Шайби: Віталій Лялька (8:16), Філіп Пангелов-Юлдашев (39:46) - Юшіро Хірано (4:43), Хірото Сато (12:52), Тетсуя Саїто (37:42