Цензор.НЕТ

28.04.19 19:18

Прикордонники провели рейд в Азовському морі - виявлено сотні метрів сіток із рибою, занесеною до Червоної книги. ВIДЕО

Прикордонники продовжують активне патрулювання морської ділянки відповідальності з метою підтримки прикордонного режиму, а також виявлення інших порушень законодавства України.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДПСУ.

У повідомленні зазначається: "Зокрема, вчора прикордонники відділу "Бердянськ" спільно з представниками Приазовського національного природоохоронного парку провели патрулювання акваторії Азовського моря в районі Білосарайської коси на малому прикордонному катері UMS 600.

Прикордонники оглянули 9 маломірних плавзасобів і за порушення правил прикордонного режиму склали 5 адмінпротоколів за статтею 202 КУпАП.

Крім того, під час патрулювання виявили та витягли 9 сіток довжиною 650 метрів і 45 підйомних пасток із червонокнижною рибою. Загалом правоохоронці дістали з сіток трьох осетрів, двох севрюг і тридцять п’ять калканів, а також близько семисот бичків.

Встановленим порядком знаряддя лову вилучено, рибу випущено в море".

Нагадаємо, кілька днів тому під час патрулювання Азовського моря прикордонники врятували і випустили в море понад 10 червонокнижних осетрів і запобігли значним збиткам державі.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики