Цензор.НЕТ

28.04.19 19:54

Британських лордів змусять звітувати про активи, пов'язані з Росією та Китаєм, - The Sunday Times

Члени британського Кабінету Міністрів мають намір змінити правила роботи верхньої палати парламенту - Палати лордів. Мета - розкрити імовірні зв'язки лордів із Москвою та Пекіном.

Британських лордів змусять звітувати про активи, пов'язані з Росією та Китаєм, - The Sunday Times

Про нововведення стало відомо британській газеті The Sunday Times, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Зокрема, чиновники хочуть зобов'язати членів Палати лордів у повному обсязі розкривати свої активи, пов'язані з РФ і Китаєм. Також планується ввести закон про шпигунство, який має виявляти іноземних шпигунів серед працівників британських банків та інших компаній.

Також серед заходів, що готуються, є плани вислати з країни співробітників китайської корпорації Huawei, які займаються створенням британського мобільного зв'язку п'ятого покоління, в разі викриття їхньої роботи на китайську розвідку.

Заступник глави МВС Великої Британії з питань безпеки Бен Уоллес заявив, що зміна парламентських правил зробить політичну систему прозорішою, а також сприятиме захисту британської демократії від можливих гібридних атак.

Раніше американські спецслужби заявили, що китайська компанія Huawei Technologies отримає фінансування від державних структур КНР, зокрема від розвідки.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики