Цензор.НЕТ

28.04.19 20:58

Декілька конгресменів США направили листа Болтону про надання Україні додаткової військової техніки

Вільні і чесні вибори в Україні стали позитивним кроком для демократичного майбутнього України, але старі проблеми з Росією залишаються. Все ще насувається хмара військового конфлікту України з путінською Росією, а також існують тривалі спроби Кремля сіяти розбрат і хаос із допомогою кампаній із дезінформації та пропаганди проти українського уряду і суспільства. У цей час допомога в боротьбі з Путіним біля його порога може бути сильним сигналом, що Америка буде підтримувати своїх союзників, де б вони не перебували.

Декілька конгресменів США направили листа Болтону про надання Україні додаткової військової техніки

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНН, про це конгресмен Майкл Маккол написав для американського видання The National Interest.

Москва постійно ігнорує міжнародне право і Мінські угоди, активно підтримуючи бойовиків на сході України і окупацію Криму, а також блокує доступ до українських портів, пише Маккол. Що ще важливіше, напад Росії на флот України в Азовському морі в листопаді 2018 року відбувся в нейтральних водах і є явним порушенням свободи судноплавства, вважає він.

Хоча введення санкцій щодо декількох росіян, відповідальних за ці дії, з боку адміністрації США 15 березня, на думку автора, має вплив, найбільшим ударом для Росії є збереження вільної, незалежної і демократичної України.

Маккол пише про свій візит в Україну, коли він особисто зміг побачити гібридну війну Путіна, з використанням Росією нової кіберзброї і тактики.

"Напередодні українських парламентських виборів у жовтні і початку терміну повноважень обраного президента Зеленського я буду продовжувати уважно стежити за російською пропагандою і кібератаками, бо боюся, що Росія використовуватиме їх для втручання в наші вибори у 2020 році", - пише він.

На думку конгресмена, одним із ключових завдань обраного президента Зеленського має стати проведення важливих економічних і політичних реформ у країні, що все ще переживає олігархічне минуле.

"Ми маємо працювати з Україною над розробкою політики, спрямованої на усунення монополій і надання споживачам справедливіших ринків. Незважаючи на те, що уряд зволікав із проведенням ключових антикорупційних реформ, нам необхідно продовжувати надавати підтримку таким структурам, як Вищий антикорупційний суд України", - зазначає автор.

Він зазначає, що Америка визнає суверенітет і територіальну цілісність України, і водночас вважає, що США можуть зробити більше дій.

"Зокрема, ми маємо розробити ефективну чорноморську стратегію, за якої США, НАТО та інші союзники США можуть регулярно розміщувати там військово-морські ресурси для кращої підтримки України проти Росії. Ми також маємо збільшити іноземні військові продажі і безпекову допомогу для України. Торішня поставка протитанкових ракет Javelin змінила правила гри в плані здатності країни краще захищатися від російських маріонеток на сході України", - наголосив конгресмен.

Він стверджує, що атака в Азовському морі показала потребу України в достатніх можливостях для самооборони.

"Ось чому я відправив листа раднику з національної безпеки Джону Болтону разом із моїми колегами Адамом Кінзінгером, Брайаном Фітцпатріком і Грегом Пенсом, щоб запропонувати Конгресу допомогу в наданні додаткової наступальної та оборонної військової техніки для України для ефективнішого стримування. З його дій в Україні, всій Європі і у світі стає зрозуміло, що Володимир Путін хоче повернути статус наддержави на кшталт Радянського Союзу, який розпався. Давайте продовжимо підтримувати Україну і наших союзників, щоб цього ніколи не сталося", - додав він.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики