Цензор.НЕТ

29.04.19 12:32

Путін: Якщо транзиту не буде, Україна залишиться без газу

Газопостачання України повністю залежить від транзиту газу з Російської Федерації.

Путін: Якщо транзиту не буде, Україна залишиться без газу

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "112", про це заявив президент Росії Володимир Путін на прес-конференції в Пекіні, згадавши серед питань, які стоять на порядку денному двох країн і питання економічного характеру, пов'язані з транзитним договором "Газпрому" і "Нафтогазу", термін дії якого закінчується в 2019 році.

"А якщо транзиту не буде? Ви розумієте, що тоді не буде реверсу. Адже реверс, він же віртуальний. Наш газ, який іде в Західну Європу, - газова труба з радянських часів, як влаштована? Від транзитної газової труби йдуть відгалуження на всю Україну. Це абсолютно відомі для професіоналів речі, публіка тільки, може, це не розуміє", - нагадав Путін.

"Але це нісенітниця, це марення, це обман. Ніякого реверсу реального немає! Це ж неможливо, вранці пускати газ по трубі з транзитом у Європу, а ночами перевертати у реверсний режим. Це технологічно неможливо просто. Йде газ у Європу, відгалуження від транзитних газових труб йде на всю територію України. Газ береться в звичайному режимі. Потім на папері пишеться, що це реверс", - сказав він.

Він також заявив, що Україна отримує газ "удвічі дорожче", ніж могла б отримувати за прямим постачанням із Росії.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики