Цензор.НЕТ

29.04.19 14:48

У Ростовській області відкрили центр видачі російських паспортів жителям окупованої частини Луганщини

Центр видачі російських паспортів жителям окупованої частини Луганської області розпочав роботу в Новошахтинську в Ростовській області. Він може прийняти до 200 заяв на день. Завтра обіцяють відкрити центр для видачі паспортів РФ жителям окупованої частини Донецької області.

У Ростовській області відкрили центр видачі російських паспортів жителям окупованої частини Луганщини

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російський "Интерфакс".

"Сьогодні центр починає роботу в тестовому режимі. Ми приймаємо зараз документи від уповноважених осіб "ЛНР". У міру зростання звернень ми будемо збільшувати кількість таких пунктів", - повідомив представник Головного управління у справах міграції МВС РФ Кирило Алзінов.

За його словами, отримати російське громадянство жителі окупованих районів Луганської області можуть у спрощеному порядку, який передбачає, що одержувачі паспортів пройдуть кілька стадій: зокрема, претендентам не потрібно отримувати дозвіл на тимчасове проживання і посвідку на проживання.

Центр може прийняти до 200 заяв на день. Водночас  для подачі заяви про отримання російського громадянства жителям окупованої частини Луганщини не потрібно виїжджати в Ростовську область. Вони можуть подати документи за місцем проживання, а потім приїхати за вже готовим паспортом.

Представник МВС також повідомив, що у вівторок буде відкрито міграційний пункт, де будуть оформлятися паспорти для жителів окупованої частини Донецької області. Де саме буде цей центр, він не уточнив.

Нагадаємо, 24 квітня президент Росії Володимир Путін підписав указ про спрощений режим видачі російського громадянства жителям так званих "ДНР" і "ЛНР".

Україна звернулася до Ради безпеки ООН у зв'язку з введенням президентом РФ Володимиром Путіним спрощеного порядку прийому в російське громадянство мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО).

25 квітня Радбез ООН збирався в зв'язку з незаконною "паспортизацією" Донбасу Росією. За її підсумками Єльченко заявив, що результатом має бути не тільки стурбованість і засудження, але і більш рішучі кроки.

У суботу, 27 квітня, Путін заявив, що спрощений порядок отримання російських паспортів може поширитися на всіх жителів України.

29 квітня прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що рішення про видачу російських паспортів всім громадянам України ще не прийнято.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики