Цензор.НЕТ

29.04.19 15:09

Юнкер: Не бачу великої різниці між Порошенком і Зеленським, якщо йдеться про Росію

Немає принципової різниці між чинним президентом України Петром Порошенком і обраним президентом Володимиром Зеленським, якщо йдеться про Росію.

Юнкер: Не бачу великої різниці між Порошенком і Зеленським, якщо йдеться про Росію

Про це Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив в інтерв'ю Rzeczpospolita, повідомляє "Європейська правда".

"Я дуже уважно слухав заяви обраного президента і не знайшов жодної істотної різниці між ним і Порошенком, якщо йдеться про Росію. Факт, що він прагне завершити війну на сході України, Москві не допомагає" - заявив Юнкер.

Водночас він не став висловлювати якихось оцінок майбутнього президента.

"Побачимо. Ми і надалі будемо підтримувати Україну. Я завжди у контактах з українцями підкреслюю, що боротьба з корупцією має бути підсилена", - наголосив президент Єврокомісії.

"Жодна інша держава за межами ЄС не отримувала від нас такої великої допомоги! Українці провели засадничі, складні реформи. Але обраний президент не проти європейської інтеграції України", - зазначив Юнкер, відповідаючи на запитання, чи став результат виборів в Україні успіхом Росії.

Нагадаємо, спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер заявив, що підтримує прямий діалог Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики