Цензор.НЕТ

29.04.19 16:15

Російських байкерів не пустили в Грузію

Колону мотоциклістів з РФ відмовилися пропустити на територію Грузії. За неофіційною інформацією, кордон для них закритий до 10 травня, щоб уникнути провокацій.

Російських байкерів не пустили в Грузію

Колона складалася з 30 мотоциклістів і прямувала на міжнародний зліт байкерів в Афінах, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Росіян зупинили на пропускному пункті "Верхній Ларс". У документі з відмовою зазначено, що байкерів не пустили, тому що вони не надали інформацію про свою особу і цілі поїздки або надали про це неправдиву інформацію.

Російських байкерів не пустили в Грузію 01

"Це щороку відбувається з 2014 року. На травневі нашого брата не пускають у Європу. Прикордонники скажуть, що не хочуть провокацій. Після 4 травня пускатимуть одиночок. Зараз всіх розвертають", - прокоментував DW ситуацію один з московських байкерів.

Цю інформацію підтверджує Руслан Льовієв - засновник групи Conflict Intelligence Team, яка займається журналістськими розслідуваннями. Знайомі пишуть, що з 27 квітня Грузія закрила кордон для мотоциклістів з Росії на час травневих свят. Розвертають з офіційною відмовою", - написав він у Twitter.

Колони російських байкерів уже кілька років виїжджають за кордон, щоб відзначити свято 9 травня. Російські ЗМІ використовують ці пробіги для пропаганди агресивної політики російської держави.

Так, цього року представники улюбленого байк-клубу Путіна "Нічні вовки" попрямували на 9 травня в Берлін.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики