Цензор.НЕТ

29.04.19 15:54

У Зеленського спростовують зустрічі в Туреччині з політиками та олігархами

Оточення чинного президента України Петра Порошенка поширює фейкові новини про Володимира Зеленського, який здобув перемогу на виборах, що активно поширюються, зокрема, в російських ЗМІ, стверджує "команда Зеленського"

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві команди Зеленського, опублікованій на сторінці в Facebook.

"Попри розгромну поразку Петра Порошенка у президентських виборах, "бібліотека фейків" його імені продовжує свою чорну справу. Так, протягом останніх кількох днів, людьми з оточення Петра Порошенка було сфабриковано одразу кілька відверто брехливих новин, які, тим не менше, розійшлися у ЗМІ. У тому числі, російських. Це наштовхує на висновок про тісну співпрацю", - йдеться в заяві.

У Зеленського вказують, що народний депутат з фракції "Блок Петра Порошенка" Володимир Ар'єв, який "раніше назвав Зеленського наркоманом на своїх сторінках в соціальних мережах, і який, до речі, особисто стикався з європейськими правоохоронними органами з контрабанди наркотиків", повідомив про те, що на відпочинку в Туреччині поруч із Зеленським під час приготування шашлику був помічений німецький політик Грегор Гізі, який лобіює інтереси Росії в ПАРЄ у питаннях санкцій проти РФ.

"Потім з’ясувалося, що поруч із Зеленським був працівник турецького ресторану, кухар Фірат. Фейкотворець Ар’єв оновив свій Facebook-пост й навіть вибачився, але його брехливе повідомлення набуло розповсюдження у ЗМІ", - наголошується в повідомленні.

У команді Зеленського підкреслюють, що наступним кроком стала хвиля дезінформації щодо нібито відпочинку Зеленського на 40-метровій яхті Коломойського та його зустрічей і переговорів із представниками Суркова, Медведчука.

"Першоджерелом цього став російський Telegram-канал "Незигарь". І знову ця брехня набула розголосу серед відданих прихильників ще діючого гаранта Конституції, а також у засобах масової інформації", - вказується в заяві.

У ній також наголошується, що під час короткострокового відпочинку В.Зеленського в Туреччині на закриту територію готелю пробралися журналісти телеканалу "Росія", які представилися гостями готелю, відверто збрехавши, а також сфотографувалися із Зеленським, а потім намагалися організувати провокацію.

"Питання — кому це вигідно? Відповідь очевидна. Дехто не готовий з гідністю прийняти свою поразку, його оточення каламутить прозору воду, намагаючись приховати власні недобросовісні дії, у тому числі, використовуючи у своїх маніпулятивних інформ-атаках представників медіа.Але відповідальність неминуча. І вона вже незабаром. Адже короткостроковий та досить неспокійний відпочинок Зеленського вже завершився. Він повертається до справ. Для декого вони можуть стати кримінальними", - зауважили в команді Зеленського.

У Зеленського спростовують зустрічі в Туреччині з політиками та олігархами 01
У Зеленського спростовують зустрічі в Туреччині з політиками та олігархами 02
У Зеленського спростовують зустрічі в Туреччині з політиками та олігархами 03
У Зеленського спростовують зустрічі в Туреччині з політиками та олігархами 04

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики