Цензор.НЕТ

30.04.19 11:24

Це закон про те, що ми маємо захистити нашу мову. Бо ніде у світі, крім України, її не захистять, - Порошенко про мовний закон

Президент України Петро Порошенко подякував Голові Верховної Ради України Андрію Парубію за підтримку і захист української мови. Зі словами подяки Глава держави звернувся до Андрія Парубія під час зустрічі з представниками культурного, соціального та бізнес-середовища Львівщини.

Це закон про те, що ми маємо захистити нашу мову. Бо ніде у світі, крім України, її не захистять, - Порошенко про мовний закон

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

У повідомленні зазначається: "Звичайно, ми забезпечили квоти для української мови, української пісні, української книги, українського культури в цілому. Але нам точно не вистачало закону про мову. І, на жаль, після того, як був ухвалений закон про мову, Президент, якого обрали, казав, що він ще подумає – чи треба підписувати, чи ні. Але я наголошую, що без Андрія Парубія цей закон точно не був би проголосований", - сказав Президент України.

"Закон про українську мову – це не означає, що ми хочемо "притиснути" будь-яку іншу мову. Це точно не так. Цей закон про те, що ми маємо захистити нашу мову. Бо ніде в світі, крім України, її не захистять", - додав Петро Порошенко.

"Для мене величезна гордість, що на законі про українську мову буде стояти підпис Андрія Парубія, який передає закон, і підпис Петра Порошенка, який цей закон підпише", - зазначив Президент України.

25 квітня 2019 року Верховна Рада України ухвалила закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної", за який проголосували 278 народних депутатів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики