Цензор.НЕТ

30.04.19 10:15

Заступник генпрокурора США Розенштейн подав у відставку після завершення розслідування щодо "російської справи"

Заступник Генерального прокурора США Род Розенштейн подав заяву про відставку президенту Дональду Трампу.

Заступник генпрокурора США Розенштейн подав у відставку після завершення розслідування щодо "російської справи"

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це пише Associated Press.

Відставка має набути чинності 11 травня.

Зазначається, що його відставка відбулася після майже дворічного розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера можливих зв'язків передвиборчого штабу Трампа з Росією.

Відставка очікувалася після затвердження Вільяма Барра як генерального прокурора. Розенштейн мав намір покинути посаду в середині березня, але залишився трохи довше, аби завершити розслідування спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо ймовірного російського втручання.

Мюллер представив свій звіт Міністерству юстиції минулого місяця. Розслідування дійшло висновку, що Трамп не вступав у змову з урядом РФ.

Род Розенштейн обіймав посаду заступника генпрокурора з 26 квітня 2017 року.

У грудні 2018 року Трамп заявив, що Барр номінований на посаду генерального прокурора США. Для вступу Барра на посаду номінацію американського президента має затвердити Сенат.

Як повідомлялося, 18 квітня в США опублікували доповідь спецпрокурора Мюллера про ймовірне втручання Росії в американські вибори. Офіційне слідство спеціального прокурора Департаменту юстиції США Роберта Мюллера встановило, що Російська Федерація втрутилася у президентські вибори у цій країні в 2016 році, але члени виборчого штабу Дональда Трампа не вступали у змову з російським урядом. Зокрема, наголошується, що "російський уряд у 2016 році втрутився в президентські вибори широкомасштабним і систематичним чином".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики