Цензор.НЕТ

30.04.19 14:44

ЦВК готова провести дострокові вибори до Ради, якщо відповідне рішення буде ухвалено, - Сліпачук

Якщо в Україні будуть оголошені дострокові вибори до Верховної Ради, Центральна виборча комісія буде готова до їхнього проведення, попри низку можливих труднощів, які можуть виникнути через обмежені часові рамки на організацію волевиявлення, заявляє глава ЦВК Тетяна Сліпачук.

ЦВК готова провести дострокові вибори до Ради, якщо відповідне рішення буде ухвалено, - Сліпачук

"Я думаю, у разі, якщо відповідне рішення буде ухвалено на всіх законних підставах, то в нас мало шансів бути не готовими. Я б радше ставила питання, наскільки оперативно будуть вирішені всі ті питання, які потрібні для того, щоб відбулися ті чи інші речі. Тому що в нас є питання щодо законодавства, яке регулює (проведення виборів. - Ред.) питання про терміни та порядок проведення публічних закупівель, які в рамках парламентських виборів будуть набагато більшою проблемою, ніж на президентських", - сказала вона на брифінгу у вівторок, відповідаючи на запитання "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

Т.Сліпачук наголосила, що все перераховане нею є комплексним питанням, але ЦВК у межах своїх повноважень буде робити все для здійснення всіх кроків, необхідних у межах виборчого процесу.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики