Цензор.НЕТ

30.04.19 15:58

На сайті парламенту Німеччини з'явилася петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні, - Клімкін

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав українців у всьому світі підтримати петицію, що з'явилася на сайті парламенту Німеччини, про визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу.

На сайті парламенту Німеччини з'явилася петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні, - Клімкін

"На веб-сторінці парламенту Німеччини з’явилася петиція щодо визнання Голодомору в Україні 1932-1933 років геноцидом українського народу. Дякую мюнхенській громаді за ініціативу та всім українцям Німеччини за її підтримку. Закликаю українців у ФРН підтримати цей заклик - кожен може підписати петицію, а хто знає німецьку мову - долучитися до її обговорення", - написав глава МЗС на своїй сторінці у Фейсбук у вівторок, передає Цензор.НЕТ.

Він також розмістив посилання на петицію, яка опублікована на сайті Бундестагу.

"Наш з вами, друзі, моральний обов’язок перед мільйонами невинних жертв Голодомору бачу в тому, щоб у світі жила пам’ять про них, про трагедію українського народу. Світ має знати правду про криваві, людожерські злочини радянського режиму, щоб бути в змозі реагувати на сучасні прояви сталінізму, які плекає нинішня російська влада", - підсумував П. Клімкін.

На сайті парламенту Німеччини зявилася петиція про визнання геноцидом Голодомору в Україні, - Клімкін 01

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики