Цензор.НЕТ

30.04.19 17:47

Поліція Одеси перейшла на посилений варіант несення служби: завтра в місто прибудуть додаткові сили

На початку травня на території Одеси заплановано проведення масових заходів як за участю одеситів, так і гостей міста, і в цей час основне завдання поліції - зробити відпочинок і повсякденне життя громадян спокійним і безпечним, заявив керівник поліції Одеської області Олег Бех.

Поліція Одеси перейшла на посилений варіант несення служби: завтра в місто прибудуть додаткові сили

"Від сьогодні ми переходимо на посилений варіант несення служби. Наш обов’язок - забезпечити спокій та безпеку людей та не допустити провокацій", - звернувся до поліцейських Олег Бех під час проведення об'єднаного інструктажу правоохоронних органів області на Куликовому полі у вівторок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ комунікації поліції Одеської області.

Глава поліції Одеської області додав, що 1 і 2 травня в Одесу прибувають додаткові сили і засоби, які спільно з правоохоронцями області нестимуть охорону громадського порядку і забезпечать публічну безпеку громадян.

Участь в інструктажі взяли близько 700 правоохоронців, 50 одиниць техніки та 14 службових собак. Наприкінці заходу глава поліцейського главку зазначив, що особовий склад і техніка правоохоронців Одеської області до забезпечення правопорядку в регіоні готові.

"Напередодні проведення масових заходів нагадуємо одеситам та гостям міста про заборону використання символіки тоталітарних режимів, а також просимо не піддаватися на провокації. Дотримуйтеся законності, уникайте конфліктів і бережіть себе та своїх рідних. Ми ж зі свого боку допоможемо вам у цьому", - запевнили у Відділі комунікації поліції Одеської області.

Нагадуємо, 2 травня 2014 року в Одесі під час масових заворушень загинули 48 осіб і понад 200 дістали поранення. Більшість загинули під час пожежі в Будинку профспілок. Правоохоронні органи відкрили близько десятка кримінальних проваджень, що стосуються різних фактів. Одне з найбільш резонансних з них - справа про події на Грецькій площі, де відбулися перші сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики