Цензор.НЕТ

01.05.19 17:01

В окупованому Севастополі два "Безсмертні полки" не поділили портрети учасників війни

Одна організація з назвою "Безсмертний полк" звинувачує другу з такою самою назвою в крадіжці 500 портретів учасників Другої світової війни, які планували використовувати під час ходи 9 травня.

В окупованому Севастополі два "Безсмертні полки" не поділили портрети учасників війни

Севастопольське представництво руху "Безсмертний полк" позбулося близько 500 портретів учасників Другої світової війни. Їх вчора, 30 квітня, вивезли з офісу організації, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

Учасники "Безсмертного полку" розцінили це як крадіжку і викликали поліцію.

"У нас є опис майна, яке перебувало в офісі, але відразу видно, що близько 500 портретів на штендерах зникли, інше будемо дивитися за описом", - сказав журналістам голова севастопольського руху "Безсмертний полк" Василь Федорин, після того, як побував в офісі разом із поліцейськими.

У викраданні портретів Федорин звинувачує Ніну Прудникову, главу конкуруючої з його "Безсмертним полком" альтернативної організації з такою самою назвою. Нібито, саме її активісти організації бачили 30 квітня вранці.


Рік тому севастопольські ЗМІ писали про конфлікт двох конкуруючих представництв "Безсмертного полку" в Севастополі, одне з яких очолює Василь Федорин, друге - Ніна Прудникова.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики