Цензор.НЕТ

02.05.19 10:05

Підтримка України з боку США триватиме і за президента Зеленського, - Расмуссен

Колишній генеральний секретар НАТО, а нині лобіст Андерс Фог Расмуссен заявив, що США й надалі підтримуватиме Україну за президента Володимира Зеленського.

Підтримка України з боку США триватиме і за президента Зеленського, - Расмуссен

Про це він написав у Twitter, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Голос Америки".

"Зустрівся із сенатором-республіканцем Тоддом Янгом, з яким мав приємність працювати над забезпеченням підтримки з боку США сильної, про-західної України. Ми погодились, що підтримка буде продовжуватись при новообраному президенті Зеленському, і що демократичний світ має працювати разом, щоб захистити свободу від шкідливих суб'єктів", - написав Расмуссен.

Раніше він зазначив, що домовився про "продовження підтримки України" з конгресменом-республіканцем Віллом Хердом.

Расмуссен очолював НАТО з 2009-го по 2014-й рік. Нині він очолює компанію Rasmussen Global. Компанія надає лобістські послуги і має офіси у Європі та Вашингтоні.

Компанія називає своє метою "сприяти демократичним урядам та компаніям зорієнтуватись у складному світі та донести їх повідомлення". Сайт компанії відзначає, що у роботі компанія спирається на десятки років політичної експертизи.

Після другого туру Расмуссен привітав Зеленського з перемогою, та заявив, що для нього було честю "служити" Порошенку, та допомогти Україні "зорієнтуватись у геополітичних бурях останніх років"

Расмуссен виступав позаштатним радником президента України Петра Порошенка. За інформацією сайту компанії Rasmussen Global, Расмуссен збирав для зустрічей із Порошенком "Групу друзів України" із числа провідник політиків та колишніх дипломатів. Метою групи називалось "обстоювання (на Заході) важливості "реформованої європейської України".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики