Цензор.НЕТ

02.05.19 09:19

Спікера місії України в ООН Ніколенка обрали віце-головою комітету з інформації

Олег Ніколенко обійматиме цю посаду в 2019-2020 рр. Він хоче навчити ООН говорити мовою, яка буде зрозуміла всім людям, а не лише вузькому колу фахівців.

Спікера місії України в ООН Ніколенка обрали віце-головою комітету з інформації

Про це Цензор.НЕТ повідомляє із посиланням на Укрінформ.

"Нині в ООН відбувається реформа сектору комунікацій. Мета – зробити їх глобальними і охопити якомога ширшу аудиторію, насамперед молодь. Посилена увага приділяється використанню сучасних інформаційних технологій та виробництву якісного контенту", - сказав дипломат.

Ніколенко додав, що хоч можна по-різному ставитися до ООН, але нині ця організація має вплив майже у всіх сферах нашого життя: від освіти та медицини до ядерних досліджень та врегулювання збройних конфліктів.

"ООН має навчитися говорити про свою діяльність мовою, зрозумілою для людей, а не лише вузькому колу фахівців", - зазначив він.

За словами речника української місії, ООН і Комітет з інформації мають звернути особливу увагу на ще один важливий напрям - боротьбу з дезінформацією та фейковими новинами.

"Із розвитком інформаційних технологій стрімко розвиваються й методи поширення неправдивої інформації. Україні з власного досвіду добре відомо, що деякі з держав є в цьому особливо активними. Міжнародна спільнота - як урядовий сектор, так і приватний - має розробити дієві механізми для протидії фейковим новинам", - зауважив український дипломат.

Ніколенко розповів, що діалог про недобросовісні інформаційні політики вже розпочато, і це "надихає".

"Сподіваюся, що наслідком цього діалогу стануть конкретні дії. Українська делегація в ООН усіляко цьому сприятиме", - підсумував він.

Робота чергової, 41-ї сесії Комітету ООН з питань інформації, членами якого є нині 116 держав, триває з 29 квітня до 10 травня. У жовтні відбудеться презентація напрацювань комітету для Генеральної Асамблеї ООН.

Комітет є підрозділом Генеральної Асамблеї, відповідальним за формування інформаційної політики ООН.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики