Цензор.НЕТ

02.05.19 11:32

Соратник Зеленського Шефір спростував причетність Портнова і Хорошковського до фінансування президентської кампанії: "Маячня сивої кобили"

Соратник і бізнес-партнер Володимира Зеленського Сергій Шефір стверджує, що колишній заступник глави Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов та екс-власник медіа-групи "Інтер" Валерій Хорошковський не пов'язані з командою новообраного президента.

Соратник Зеленського Шефір спростував причетність Портнова і Хорошковського до фінансування президентської кампанії: "Маячня сивої кобили"

Про це він сказав в інтерв'ю theБабелю, передає Цензор.НЕТ.

На твердження, що в списку донорів виборчих фондів Зеленського є люди, яких по-різному пов'язують з Портновим, Шефір відповів, що особисто з ним не знайомий.

"Знаю, хто це, і це несусвітня дурниця. Так, ми сказали: хлопці, хто хоче допомагати - ось фонд, вносьте гроші за законом. Просто так не приносьте, хоча були люди, які говорили, що готові допомогти фінансово. До фонду міг перерахувати гроші будь-хто, але я не знаю, хто туди перераховував, у мене немає списку", - зазначив Шефір.

Він запевняє, що Портнов жодного разу не був у штабі.

"Якщо Богдан з ним спілкується десь, припускаю, він може спілкуватися. Але Портнов - точно не наша команда і бути в ній не може. Тому що ми хочемо привести нових людей. Так, там будуть особи, які миготіли і з кимось працювали. Нікуди ми від цього не дінемося", - сказав він на твердження, що Портнов спілкувався з передвиборчим штабом Зеленського через Андрія Богдана, юриста "Кварталу" та Ігоря Коломойського.

Також бізнес-партнер Зеленського запевнив, що співвласник каналу "Інтер" Валерій Хорошковський не давав гроші на політичну кампанію.

"Маячня! Вибачте, брєд сивої кобили. Ми з Хорошковським не розмовляли з тих пір [...] З 2012 року, коли пішли з "Інтера". Жодного разу його не бачив", - наголосив Шефір.

На запитання, чи буде команда Зеленського співпрацювати з Хорошковським, Шефір відповів: "Думаю, ні".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики