Цензор.НЕТ

02.05.19 13:02

До суду направлено три обвинувальні акти щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року, - заступник голови МВС Яровий

Три обвинувальні акти направлено до суду щодо трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 року, ще одній особі винесено вирок, заявляє перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

До суду направлено три обвинувальні акти щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року, - заступник голови МВС Яровий

"У кримінальному провадженні щодо трагічних подій в Одесі 2 травня 2014 стосовно однієї особи, яка визнала вину у скоєному злочині (створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їхній діяльності) винесено обвинувальний вирок. До суду направлено обвинувальні акти проти 3 осіб", - розповів С.Яровий у четвер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє департамент комунікації МВС України з посиланням на заступника міністра, за період з 2017 року по теперішній час у цьому кримінальному провадженні допитано як свідків одну тисячу 109 осіб, проведено додаткові допити 13 постраждалих. "Опрацьовано понад 1,5 тис відеофайлів, наданих ТРК і свідками, загальним обсягом понад 2 Тб. За результатами складено 222 протоколи огляду фото- і відеоматеріалів", - додав С.Яровий.

Досудове розслідування в згаданому кримінальному провадженні триває, продовжується аналіз відеоматеріалів, встановлення свідків та очевидців, їхні допити, інформують у МВС.

Як повідомлялося, під час сутичок 2 травня 2014 року в Одесі загинуло 48 осіб і понад 200 дістали поранення

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики