Цензор.НЕТ

02.05.19 12:53

Зеленський оголосить імена міністрів, генпрокурора і глави СБУ лише після інавгурації, - член виборчого штабу Костюк

Новообраний президент Володимир Зеленський зможе назвати імена своїх кандидатів на ключові посади в державі лише після вступу на посаду. До цього в нього немає можливості перевірити кандидатури потенційних посадових осіб.

Зеленський оголосить імена міністрів, генпрокурора і глави СБУ лише після інавгурації, - член виборчого штабу Костюк

Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив соратник Володимира Зеленського, креативщик його виборчого штабу Юрій Костюк, інформує Цензор.НЕТ.

На запитання про те, коли в Зеленського представлять його команду, зокрема керівника СБУ, генпрокурора, міністра оборони та МЗС, начальника генштабу, Костюк відповів: "Щойно команда зайде в Адміністрацію президента, з'явиться доступ до певної інформації".

Представник Зеленського заявив, що новообраний президент не назве прізвищ на вищезгадані посади до своєї інавгурації.

"Ми не можемо назвати главу СБУ або, наприклад, генпрокурора, бо одна справа - назвати цю людину, а інша - призначити. Ми зараз не маємо ресурсів повноцінно перевірити людей так, як це має бути - перевірити, чи є в них родичі в Росії, їхній бекграунд, яка реальна їхня біографія", - стверджує Костюк.

За його словами, в команді Зеленського вважають, що "має бути перевірка не лише спецслужб, але й з боку громадськості".

"Сьогодні громадські активісти мають у суспільстві найбільший рівень довіри і знаходять скелети в шафі краще, ніж будь-хто. Тому коли буде повноцінна перевірка, тоді цих людей можна буде називати", - вважає Костюк.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики