Цензор.НЕТ

02.05.19 13:45

Україна виготовлятиме комплектуючі до боєприпасів наземної артилерії Азербайджану, - "Укроборонпром"

У межах міжнародної виставки IDEF-2019, що триває в Стамбулі, відбулася зустріч генерального директора ДК "Укроборонпром" Павла Букіна з першим заступником міністра оборонної промисловості Азербайджанської Республіки Яхья Мусаєвим.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

На зустрічі обговорювалися питання участі підприємств Концерну в боєприпасній програмі Азербайджану. Зокрема, щодо виробництва окремих комплектуючих до боєприпасів наземної артилерії. Це обумовлено тим, що "Укроборонпром" має всі необхідні технології виробництва та промислові потужності.

Україна виготовлятиме комплектуючі до боєприпасів наземної артилерії Азербайджану, - Укроборонпром 01
Фото: сайт "Укроборонпром"

Сторони також обговорили питання співпраці оборонних підприємств у частині взаємного трансферу технологій.

""Укроборонпром" виявив зацікавленість у придбанні в Азербайджані боєприпасів та засобів ближнього бою.

Відбувся обмін думками щодо оптимальних шляхів реформування оборонної галузі в сучасних умовах. Азербайджанська сторона поінформувала українських представників про створення на базі Міністерства оборонної промисловості своєї країни оборонного концерну "Азесілах". Це рішення ухвалено з огляду на сучасні вимоги, які відрізняються від вимог часів, коли створювали згадане Міністерство.

Там зауважили, що поява такої компанії удосконалює структуру національної оборонної промисловості, дозволяє залучити інвестиції, досягти мобільності ухвалення рішень та більшої гнучкості в управлінні. Адже, на відміну від міністерства, принципи управління державною корпорацією є досконалішими і це полегшує можливості залучення інвестицій", - йдеться в повідомленні.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики