Цензор.НЕТ

02.05.19 23:22

"Ми хочемо зробити так, щоб і вовки були ситі, і вівці цілі", - Коломойський про скасування націоналізації "Приватбанку"

Олігарх Ігор Коломойський заявив, що під час повернення "Приватбанку" він хоче зробити так, щоб не постраждав український народ, але були покарані винуватці.

"Ми хочемо зробити так, щоб і вовки були ситі, і вівці цілі", - Коломойський про скасування націоналізації "Приватбанку"

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю журналістам Bihus.Info.

"Ми хочемо так зробити, щоб і вовки були ситі, і вівці цілі. Ми хочемо, щоб від цього не постраждав український народ. Точково і хірургічно. І скальпелем, а не сокирою. Так, ми хочемо, перше, щоб був справедливим вердикт. Друге - щоб були покарані винуватці, хто це зробив. А ніяку матеріальну компенсацію, зайвого від того, що ми дали, нам нічого не треба. Нам або віддайте пошарпану і нікому не потрібну власність, тому що цей банк вже нічо не вартий після трьох років мудрого управління, або банк віддайте і заберіть все, що ви внесли", - заявив Коломойський.

Він підкреслив, що його "не цікавить завдання збитків державі, а справедливість насамперед".

"Так от для того, щоб не завдавати шкоди, поки подумаймо про механізм реституції або компенсації. І розпишемо. Нам байдуже, на який термін. Ми ж без цих грошей не помремо. Ми нормально харчуємося, у нас є на що жити, але ми хочемо справедливості", - заявив Коломойський.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва 18 квітня 2019 року за позовом Коломойського визнав націоналізацію банку незаконною.

У той же час, член команди кандидата в президенти України Володимира Зеленського Олександр Данилюк вважає, що "Приватбанк" юридично неможливо повернути попереднім власникам.

19 квітня Ігор Коломойський подав 5 нових позовів до Господарського суду Києва до Національного банку України та "ПриватБанку".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики