Цензор.НЕТ

03.05.19 10:58

Консультант демократів збирала компромат на Трампа, - посол України в США Чалий

Консультант Національного комітету Демократичної партії (НКДП) Олександра Чалупа під час передвиборчої кампанії 2016 року збирала матеріали компрометуючого характеру на нинішнього американського президента Дональда Трампа.

Консультант демократів збирала компромат на Трампа, - посол України в США Чалий

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив посол України в США Валерій Чалий газеті The Hill, яка опублікувала його письмову відповідь.

За словами Чалого, у 2016 році Чалупа звернулася до нього з проханням допомогти в отриманні інформації про діяльність екс-глави передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта в Україні, сподіваючись винести це питання перед Конгресом США.

Пізніше Чалупа спробувала домовитися, щоб Президент України Петро Порошенко згадав про зв'язки Манафорта під час візиту в США, зазначив посол.

"Чалупа була відома посольству за її контактами з українською та іншими діаспорами у Вашингтоні, а не через її активність у НКДП. Ми дізналися про її роботу в НКДП пізніше. Ми були здивовані, побачивши інтерес Олександри до справи Пола Манафорта. Вона переслідувала власні інтереси", - наголосив голова дипмісії.

Чалий сказав, що представники посольства однозначно заявили про відмову втручатися, оскільки були переконані, що це лише внутрішнє питання США.

"Усі висловлені Олександрою пропозиції були пов’язані зі зверненням до члена Конгресу з метою ініціювати слухання у справі Пола Манафорта або дозволити журналістові, що спеціалізується на розслідуваннях, задати питання президенту Порошенку про Манафорта під час його публічного виступу у Вашингтоні", - додав посол України у США.

Сама ж Чалупа не прокоментувала виданню цю інформацію.

За даними Федеральної виборчої комісії США, компанія Чалупи Chalupa&Associates отримала $71,918 від Демпартії DNC протягом виборчої кампанії 2016 року, пише видання.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики