Цензор.НЕТ

03.05.19 13:54

Кремль пішов на конфронтацію із Зеленським, щоб забрати частину його виборців на виборах у Раду, - нардеп від БПП Вадим Денисенко

Новий виток загострення в україно-російських відносинах обумовлений тим, що керівництво РФ очікує перемоги проросійських політичних сил на парламентських виборах восени.

Кремль пішов на конфронтацію із Зеленським, щоб забрати частину його виборців на виборах у Раду, - нардеп від БПП Вадим Денисенко

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив народний депутат від фракції "Блок Петра Порошенка" Вадим Денисенко на своїй сторінці в Facebook.

"Керівництво РФ побачило, що Зеленський зі своєю командою забрав як мінімум 10 відсотків виборців, які могли голосувати за партію Бойка або інші проросійські сили. Саме тому почалася нова, поки словесна, ескалація конфлікту між Росією та Україною, не припинилися військові дії, почалася кампанія з видачі російських паспортів громадянам України. Завдання росіян сьогодні полягає в одному - на майбутнє завести в парламент понад 226 народних депутатів з проросійськими поглядами", - заявив політик.

Крім того, Денисенко зазначив, що головна ставка керівництва РФ - це перемога проросійських сил на парламентських виборах в Україні: "Зеленський, в цьому випадку, це та людина, яка заважає проросійським силам набрати в парламенті 226 голосів. Тому найближчим часом нас чекає велика захоплива парламентська кампанія, в ході якої росіяни будуть виставляти головним своїм козирем зниження цін на газ. І ніякого примирення з Росією найближчими місяцями не буде - росіяни цього просто не хочуть".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики