Цензор.НЕТ

03.05.19 14:16

У цивільних медзакладах на Донбасі виник критичний дефіцит ліків, попри їхній надлишок у військових, - ГУР

Росія продовжує зменшувати обсяги надання т.зв. "гуманітарної допомоги" населенню тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях, у т.ч. з питань медичного забезпечення.

У цивільних медзакладах на Донбасі виник критичний дефіцит ліків, попри їхній надлишок у військових, - ГУР

Як інформує Цензор.НЕТ, про це під час традиційного брифінгу повідомив речник Міноборони полковник Максим Праута з посиланням на дані ГУР.

"Через скасування чергового т.зв. "гуманітарного конвою", який традиційно відправлявся з території РФ до травневих свят, виник критичний дефіцит ліків у цивільних медичних закладах, що загрожує трагічними наслідками для окремих категорій хворих.

При цьому у військових медичних закладах, лише для забезпечення лікування кадрових російських військовослужбовців та інструкторів зі складу 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ, зберігаються надлишкові запаси медикаментів", - сказав він.

Водночас Праута наголосив, що цивільні хворі, у т.ч. колишні військовослужбовці противника, які були призвані з місцевого населення і звільнені за інвалідністю внаслідок поранень і хвороб, отримувати медичну допомогу та ліки у медичних закладах російсько-окупаційних військ можливості не мають навіть після оформлення російських паспортів.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики