Цензор.НЕТ

03.05.19 14:43

До поліції Києва надійшла заявка на участь 5 тисяч осіб у марші "безсмертного полку" 9 травня

До столичної поліції надійшла заявка на участь 5 тисяч осіб у марші "безсмертного полку", який відбудеться 9 травня.

До поліції Києва надійшла заявка на участь 5 тисяч осіб у марші "безсмертного полку" 9 травня

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції Києва Андрій Крищенко.

За його словами, до поліції столиці вже надійшла заявка Київської міської організації ветеранів на проведення маршу "безсмертного полку".

"Заявка на участь 5 тисяч осіб, маршрут буде колишній - від метро Арсенальна до Парку Слави, час також - із 9 до 12", - розповів А.Крищенко журналістам у п'ятницю в Києві.

Начальник поліції Києва нагадав, що така акція вже проводилася не раз, і поліція розуміє всі можливі ризики.

Забезпечувати правопорядок під час маршу, за словами Крищенка, буде орієнтовно така ж кількість правоохоронців, як і минулого року - близько 2 тисяч осіб.

"Ми спостерігаємо з урахуванням політичного процесу в країні, що в однієї частини людей є якісь певні надії, а в іншої - деякі побоювання, що поліція, можливо, буде більш лояльно ставитися до заборонених символів. Хочу одних попередити, а других заспокоїти, що поліція виконуватиме норми закону про декомунізацію. Є символи, які заборонені, і, як і минулого і позаминулого року, поліція буде їх вилучати, складати адміністративні протоколи, проводити профілактичні заходи", - пояснив він.

Тобто, як зазначив начальник поліції Києва, жодних змін у підході до цього питання не буде.

Крищенко закликав патріотично налаштованих громадян надавати поліції допомогу в забезпеченні правопорядку.

При цьому він зазначив: "Жодних ексцесів ми не очікуємо поки що. Упевнений, що все мине спокійно, ми зможемо забезпечити цей захід із дотриманням норм законодавства, зокрема про декомунізацію".

Також Крищенко додав, що нарзі це єдина заявка на проведення акцій 9 травня.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики